top of page

 BarnDepo 

Amerika'daki
E-Ticaret Ortağınız!

Ürünlerinizi depolayalım, paketleyelim ve

hızlı bir şekilde gönderimini yapalım.
Müşteri memnuniyetini artırın ve daha fazla müşteriye ulaşın.

Tek Panelde Tüm Stoklarınız!

amazon amerikada satış yapmak
walmartta satış yapmak
etsy'de satış yapmak
shopify amerika'da satış
Barndepo post wix (3).png
ebay Amerika'da satış yapmak
Woocommerce

BarnDepo ile hizmet kalitenizi arttırın!

Online satış süreçlerinizde sizler için oluşturduğumuz sistemimizle birlikte nitelikli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile fulfillment servislerinizde işinizi kolaylaştırmaya hazırız. Böylece ABD'de fiziksel olarak bulunmanıza gerek kalmadan maliyetinizi düşürebilir, daha fazla rekabet şansı yakalayabilirsiniz. Tüm hizmetlerimize göz atarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti tesbit edebilir, anında faydalanabilirsiniz.

Avantajlarımız

kargo maliyeti
Kargo Maliyetlerinizi Düşürün! 
E-ticaret deposu
Rekabet Oranınızı Arttırın!
e-ticaret ara depo
Satış Raporlarınızı Tutun!
Stok Ticareti
7/24 Müşteri Destek Ekibimizle Tanışın!

Hizmetlerimiz

Etsy, Amazon, Ebay, Shopify, WooCommerce, Walmart pazaryerlerindeki online satış sürecinde tüm sürecinizi ABD'de sizin adınıza yürütebiliriz. Sizler için oluşturduğumuz sistemimizle birlikte nitelikli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile işinizi kolaylaştırmaya hazırız. Böylece ABD'de fiziksel olarak bulunmanıza gerek kalmadan maliyetinizi düşürebilir, daha fazla rekabet şansı yakalayabilirsiniz. Tüm hizmetlerimize göz atarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti tesbit edebilir, anında faydalanabilirsiniz.

Fiyatlandırma

Barndepo ile tüm fbm ve fba hizmetleri her hizmet için ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Ürün ve satış hacminiz genişledikçe avantajlı fiyatlar sunarak maliyetlerinizi düşürmeyi hedefleyen ücretlendirme anlayışımızla birlikte kazanıyor, birlikte gelişiyor ve birlikte büyüyoruz.

$4.44

başlayan fiyatlarla

Amerika içi Gönderilerde 

Kargo Ücreti

Gönderim ücretleri kargo firmalarının ürün ağırlık, boyut ve gönderim adresine göre sunduğu fiyatlar olarak sistemimizde yansıtılmaktadır. Anlaşmalı kargolarımız ile ürününüze ait çıkacak olan gönderim maliyetini hesaplamak için panelimize giriş yapıp ürün ölçülerini ve gönderim adresini seçmeniz yeterli.

Hemen Tanışalım!

Hizmetlerimiz ve sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi ve işinize özel fiyatlandırma için hemen randevu oluşturun; size uygun çözümlerimizi sunalım, birlikte yol haritanızı oluşturalım.

Hemen takvime bakın, kendiniz için bir yer ayırın!

barndepo post yeni (30)_edited.jpg

Talebiniz mi var?

Talebinizi bize iletin, sizin için gerekli olan tüm çözümlerimizi sunalım.

bottom of page