top of page
indir.jpg

Amazon Koli Optimizasyonu

HİBOX2.pdf.png

Satıcılar için Amazon koli optimizasyonu hizmetimizle, ürünlerinizi Amazon'a göndermek için gereken tüm adımları biz üstleniyoruz. Satış için en uygun asin listesini size özel olarak hazırlıyor, minimum %30 karlı FBA kolisi olarak size teslim ediyoruz. Kabul, paketleme ve etiketleme işlemlerini titizlikle yapıyor, böylece satıcılar ürünlerini Amazon'a hızlı ve sorunsuz bir şekilde gönderebilirler. Müşterilerimiz için zaman ve kaynak tasarrufu sağlayarak, satış operasyonlarını kolaylaştırıyoruz.

katkılarıyla

Amazon'da Güvenle Büyüyün: Riski Azaltılmış FBA Kolileri 

e-ticaret ara depo
AKTİF
KATEGORİ
E-ticaret deposu
HAZMAT OLMAYAN 
kargo maliyeti
BSR SIRALAMASI YÜKSEK
Stok Ticareti
IP CLAIM OLMAYAN

Online arbitraj yaparken ürün bulmada zorlanıyor musunuz? İşte bu yüzden ekip olarak sizin için bir çözüm hazırladık!

Bu hizmetle, satıcılar ürünlerini Amazon'a hızlı ve sorunsuz bir şekilde göndererek müşteri memnuniyetini artırabilir ve satışlarını artırma fırsatı yakalayabilirler. Bizimle çalışarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlayarak, işletmenizin Amazon'da başarılı olması için gereken operasyonel yükü azaltabilirsiniz. Barndepo ve Hibox güvencesi ile tüm sürecinizi sistematik olarak yürütün; %50 koli karlılığı imkanını yakalayın.

Fiyat İstikrarı

Piyasadaki fiyat dalgalanmalarından kaynaklanan riskleri minimize etmek için fiyat istikrarını önceliğimiz olarak belirliyoruz. Müşterilerimize güvenilir ve tutarlı fiyatlar sunarak alışveriş deneyimlerini güvence altına alıyoruz.

Marka Güvencesi

Hesabınızın sağlığı bizim için kritik önem taşıyor ve potansiyel marka ihlallerini önlemek için gereken tüm önlemleri alıyoruz. Marka güvencesi konusunda sizi destekleyerek, işletmenizin itibarını koruyoruz.

Rekabet Analizi

Rakiplerinizin faaliyetlerini analiz ediyor ve ürününüz için rekabet avantajı sağlayacak stratejiler geliştirmek adına bu bilgileri kullanıyoruz. Pazardaki rekabet düzeyini değerlendirerek, işletmenizin büyümesini destekleyen kararlar almanıza yardımcı oluyoruz.

Çeşitlilik ve Uygunluk

Ürünlerinizin Amazon'da listelenme şansını artırmak için alternatif ASIN'ler ve satış stratejileri sunuyoruz. Pazarda rekabet edebilirliğinizi artırmak ve müşteri kitlenize daha geniş bir yelpaze sunmak için çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Hazır Al Sat Koli Optimizasyonu ile Kolaylıkla Ürün Bulun!

Hazır ASIN'lerden oluşan bir veri paylaşımı sunuyoruz. Excel dosyamızda, Amazon'da 35-40 günde satılabilecek, hazmat olmayan, approve istemeyen, BSR'si yükselmekte olan ve minimum %30 kar marjı sağlayan ürünler bulunuyor. Ekibimiz, bu ürünleri özenle seçiyor ve kriterlerimize göre optimize ediyor.
Siz sadece ürünleri inceleyip yorumlarınızı iletiyorsunuz. Tedarikçisinden veya alınan ürün verisi kaç tane satacağın ağırlığına kadar detaylı bir çalışma sunuyoruz.
Eğer daha önce hazır koli optimizasyonu hizmeti almadıysanız bile endişe etmeyin! Sizlere özel hazırladığımız form sayesinde ihtiyaçlarınızı belirleyeceğiz ve size en uygun çözümü sunacağız. Hazır Al Sat Koli Optimizasyonu ile online arbitrajda başarıya giden yolda ilk adımı atın! Şimdi formu doldurun ve size özel çözümlerimizi keşfedin.

2.png

İngiltere %30 Karlı

Hazır Koli Optimizasyonu

7.png

Avustralya %45 Karlı

Hazır Koli Optimizasyonu

3.png

İngiltere %40 Karlı

Hazır Koli Optimizasyonu

4.png

Kanada %30 Karlı

Hazır Koli Optimizasyonu

6.png

Avustralya %35 Karlı

Hazır Koli Optimizasyonu

5.png

Kanada %40 Karlı

Hazır Koli Optimizasyonu

ÖNEMLİ!

*PAKETLER US, AE PAZARLARINI KAPSAMAMAKTADIR.

*ÖDEME YAPILMADAN ÖNCE AÇIKLAMA KISMINA SİPARİŞ NUMARASI VE SATIŞ YAPILACAK İLGİLİ ÜLKE YAZILMALIDIR.

*ÖDEMELER ÜYELİK İŞLEMİ SONRASINDA SEÇİLEN PAKET ÜZERİNDEN PEŞİN OLARAK TAHSİL EDİLİR. ÖDEME YAPILMADAN HERHANGİ BİR PAKET VEYA KOLİ PAYLAŞIMI YAPILMAMAKTADIR.

* PAKETLER İÇİNDE YER ALAN ASIN’LER MAĞAZAYA ÖZEL OLUP 3. BİR KİŞİ VEYA MAĞAZA İLE PAYLAŞILMAZ.

ASIN DEĞİŞİKLİĞİ YAPILAN DURUMLAR:

*Envantere eklenirken EN AZ 10 ADET ve ÜZERİ FATURALAR HARİCİNDE BİR BELGE TALEBİ OLDUĞUNDA ilgili ASIN en geç 2 gün içinde değiştirilir.

*Sunulan ASIN’in istenen ülkede satışa kapanmış olması durumunda ASIN en geç 2 gün içinde değiştirilir.

Çevrimiçi Toplantı

Talebiniz mi var?

Talebinizi bize iletin, sizin için gerekli olan tüm çözümlerimizi sunalım.

bottom of page